E-Ticaret Sitesi İçin Opencart İle Sağlanacak Avantajlar

E-Ticaret Sitesi İçin Opencart

Ürün satışı yapmak ve tüm Türkiye’ye hizmet vermek ister misiniz? Eğer size ait bir işletmeniz bulunuyorsa ve daha da büyümeyi hedefliyorsanız ihtiyacınız olan şey bir e-ticaret yazılımı olacaktır.

Birçok farklı e-ticaret yazılımı bulabilir ve oldukça yüksek rakamlar ödeyerek bunlara sahip olabilirsiniz ancak ücretsiz ve hepsinden çok daha iyi özelliklere sahip olan Opencart kullanarak bunu daha kısa sürede başarabilirsiniz.

Artık e-ticaret sitesi için Opencart kullanmak başarıyı getirecektir. Açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılımıdır ve kontrol panelini kullanmak son derece basittir. Kullanımı için herhangi bir yazılım ve kodlama bilgisine ihtiyaç yoktur. Hiç bilmeyen bir kişi bile kendi e-ticaret sitesini onunla saniyeler içerisinde kurabilir.

Opencart İle Sağlanacak Avantajlar

Açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılımı olan Opencart ücretsizdir ve istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dünya üzerinde aktif olarak hizmet vermeye devam eden birçok e-ticaret sitesi Opencart kullanmaktadır.

Kontrol panelinin birden fazla dil desteğinin bulunması ve sorunsuz Türkçe çevirisinin olması önemli bir özelliktir. Ayrıca tüm bankaların sanal posları ve diğer ödeme modülleri ile uyumludur.

Bu sayede ödeme yöntemlerini hemen sitenize ekleyebilecek ve anında ödeme almaya başlayabileceksiniz. Ürün eklemesi de kolaydır. Herhangi bir bilgiye gerek yoktur.

Sürükle bırak mantığı ile kullanımı mümkündür. Tema kurulumu da basittir ve neredeyse seçeceğiniz her tema ile uyumludur. Mobil desteği de bulunmaktadır.

Opencart Mobil Destek Sağlıyor

Dünya üzerinde birçok gönüllü yazılımcı tarafından ücretsiz olarak geliştirilmeye devam edilen Opencart her geçen gün yenilikler sunmaya devam ediyor. Özellikle e-ticaret sitelerinde olması gereken SSL ve PCI güvenlik sistemleriyle uyumludur. Bu sayede web sitenizi ziyaret eden kişilerin bilgilerini ve verilerini koruyacaksınız.

Doğal olarak Google tarafından da güvenilir bir platform olarak görülecek ve gelen müşterileriniz sizi sürekli olarak tercih edecektir. Bu yazılım mobil destek de sağlıyor. Artık mobil cihazlardan bile ürün ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz her ürüne tanıtıcı küçük görseller ekleyebilir, detayında daha büyük ve çoklu görsellere yer verebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş temalar sayesinde daha çarpıcı ve satın almaya teşvik eden bir platform hazırlayabilirsiniz. Yaratıcılığınız ile Opencart birleştiğinde başarıyı yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting