En İyi Opencart Temalarını Sizin İçin Derledik

En İyi Opencart Temaları

İşletmenizi internete taşımak ve daha fazla para kazanmak istiyorsanız hemen Opencart kullanabilirsiniz. Peki Opencart nedir? Tüm dünyada oldukça yaygın bir şekilde kullanılan ücretsiz e-ticaret yazılımıdır. Açık kaynak kodludur ve bununla birlikte Php diliyle yazılmıştır.

Herhangi bir kod ve yazılım bilgisi gerektirmez. Bu konuda hiç bilginiz olmasa bile kısa sürede kendi e-ticaret sitenizi kurup yayınlayabilir ve ürün satışına başlayabilirsiniz. Dünya üzerinde farklı noktalarda bulunan gönüllü yazılımcılar tarafından geliştirilmeye devam edilmektedir.

Destek sağlanabilecek bazı web siteleri de bulunmaktadır. Birçok tema ile uyumludur ve bu sayede ürünlerinizi daha da ön plana çıkarıp satışa teşvik edebilirsiniz. Peki en iyi Opencart temaları hangileri? Bu konuda bilgi yazının devamında bulunuyor.

En İyi Ücretsiz Opencart Temaları

En iyi Opencart temalarını iki kısma ayırabiliriz. Bu kısımdan birincisi en iyi ücretsiz Opencart temaları olacaktır. Burada dikkatleri en fazla Carbon çekiyor. Bilindiği üzere bu Carbon teması daha çok elektronik ürünlerin satışının yapıldığı e-ticaret sitelerinde kullanılıyor.

Görünümü itibariyle tam bir teknolojik web sitesi havası yaratıyor. Ücretsiz olarak bu kurulabilir. Ayrıca Extreme Watches – Loftytemplates de sık kullanılanlar arasında. Bu tema sınırsız renk özelliği sunuyor.

Ayrıca SEO için de oldukça uygun. Tabii CleanLean da sık tercih edilenlerden biri. Düzenlenebilir banner alanı verirken SEO için de son derece uygun olmasıyla dikkat çekiyor.

En İyi Ücretli Opencart Temaları

Belli bir ücret karşılığında satın alabileceğiniz en iyi ücretli Opencart temaları sizlere liste olarak vereceğiz. Bu sayede haklarında daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

1. Store Flex: Bu tema ücretli temalar arasında liderlik sırasında yer alıyor denebilir. Son derece başarılı görselleri bulunuyor ve menü yerleşimi itibariyle kolay kullanım sunuyor. Ayrıca mobil uyumlu. SEO için de birçok artı sunuyor.

2. Toolsjet: Satın alınabilecek Opencart temaları arasında dikkatleri çekenlerden biri. Sahip olduğu menü yerleşimi biraz basit gibi gelebilir ancak ziyaret edenleri alışverişe teşvik edici bir özelliği mevcut.

3. StoreGo: Daha çok elektronik mağazaları için tercih edilen bu tema, son derece şık ve basit özelliklere sahip. Kurulumu oldukça kolay ve mobil uyumu mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting