GoPro Firmasından Yeni Bir Atak

Ünlü kamera üreticisi olan firma, GoPro firmasının CEO’su olan Nicholas Woordman son zamanlarda tek bir kamera ile zaarını telafi etmeyi hedefliyordu.En yüksek kalitede ve kurtarısı kahraman niteliğinde tanıttığı kameradan beklentilere göre 4k çekimi 30 fps yerine 60 fps yapabilecek olan GoPro Hero 6, yazılımsal geliştirmeler bakımından ise artık çok daha pratik olacağını ilan etti.12MP çözünürlüğündeki kamerasında da geliştirmeler beklenen cihaz.

GoPro’nun, geçen yıl bazı sorunlar nedeniyle ürünü geciktirebileceğine ya da iptal edebileceğine dair bazı haberler yayılmıştı. Fakat şirketin yeni kamerasının özelliklerine dair şu an için varsayımdan öteye geçebilen kesin bir bilgi yok.

CEO Nick Woodman, geçtiğimiz ay düzenlenen CES 2017 fuarında şirketin geleceğine ve küresel bir GoPro kamera vizyonuna dair bazı detayları basın mensuplarıyla paylaşmıştı.

GoPro Hero 6 süper takım olarak yayımladığı kamera şimdiye kadar 60 metre derinliğe kadar görüntü çekerken, kazalar da yüksek bir korumayla sabit tutma, takımlarıyla beraber piyasaya sürmeyi hedefliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting Rize Günübirlik Turlar