Günübirlik Gito Badara Yayla Turu Gito & Badara Gezilecek Yerler

Sevgili misafirlerimiz kendine zaman ayırıp bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz ; Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.Yaklaşık 10 saat sizlerle beraber olacağız bu 10 saat içinde kendinizi çok keyifli enerjik ve huzurlu hissedeceksiniz.
Turumuz Rize Merkez ofisimiz önünden 09:00 ‘ da hareket edecektir.Turumuzun aksamaması için lütfen 08:45’de acentemizin önünde olmanız ricadır.

Gito Badara Yaylası Turuna Nasıl Katılabilirsiniz ?

Turumuza Dahil Olanlar
-Ulaşım
-Araç İçi İkramlar
-Rehberlik Hizmeti

Turumuza Dahil Olmayanlar
-Yemekler

Tur Başlangıç Saati : 09:00 | Tur Bitiş Saati 19:00

Sizlere hazırladığımız ufacık hediyelerle turumuz müzik eşliğinde başlıyor.Sizlere hazırladığımız ufacık hediyelerle turumuz müzik eşliğinde başlıyor. Sırasıyla Çayeli , Pazar ilçelerini geçtikten sonra Ardeşen’e varıp Çamlıhemşin yoluna sapmak üzereyken Fırtına kenarının yanına bulunan Rize’nin simgesi haline gelen muhteşem Atmaca Heykeli önünde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz.

Sevdaluk dizisinin çekildiği ve parkurumuzun ilk durağı olan Çinçiva’ya ulaşıyoruz.Bu arada yaklaşık olarak 20 dakikalık bir molanın ardından rotamızı Zil Kale’ye çeviriyoruz.

Sağ ve Sol tarafımızda bulunan Kaçkar dağların etekleri altında karşımıza heybetli duruşuyla Zil Kale çıkıyor. Zil kale’de yaklaşık olarak yarım saatlik molanın ardından 2070 Metre olan Gito yaylasına zirveye tırmanışımız devam ediyor.

Gito yaylasına ulaştıktan sonra karşımıza Gito yaylasının muhteşem görüntüsü ortaya çıkıyor , az ev bol yeşillik olan bu yaylada yaklaşık olarak 3 -4 saat zaman geçiriyoruz, bu süre zarfında hayatın stresinden uzaklaşabilirsiniz. Gito’dan Badara yaylasına yaklaşık olarak 15 dakikalık bir trekking yapabilir Badara yaylasının da tadını çıkartabilirsiniz.

Keyifli bir turun ardından Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. 19:00-19:30 gibi Rize Merkez’de oluyoruz .Bizimle beraber olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz bir başka turumuzda görüşmek üzere.

Gito Badara Yaylası Turumuz Hakkında

-Tur araçlarımız 19+1 ya da 16+1 olan lüks araçlarla yapılmaktadır
-Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır.
-Araç yerleşme planında ön taraf cam kenarı , kolıdor koltuk garantisi verilmez
-Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting Ayder Turu