Günübirlik Pokut Sal Yaylası Turu Pokut & Sal Gezilecek Yerleri

Sevgili misafirlerimiz kendine zaman ayırıp bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz ; Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz.Yaklaşık 10 saat sizlerle beraber olacağız bu 10 saat içinde kendinizi çok keyifli enerjik ve huzurlu hissedeceksiniz.
Turumuz Rize Merkez ofisimiz önünden 09:00 ‘ da hareket edecektir.Turumuzun aksamaması için lütfen 08:45’de acentemizin önünde olmanız ricadır.

Pokut Sal Yaylası Turuna Nasıl Katılabilirsiniz ?

Turumuza Dahil Olanlar
-Ulaşım
-Araç İçi İkramlar
-Rehberlik Hizmeti

Turumuza Dahil Olmayanlar

-Yemekler

Tur Başlangıç Saati : 09:00 | Tur Bitiş Saati 19:00

Sizlere hazırladığımız ufacık hediyelerle turumuz müzik eşliğinde başlıyor.2050 metre yukarıdaki Pokut Yaylasına tırmanacağız.İlk Durağımız Şenyuva Köyü ; buraya ulaşana kadar fırtına deresi bize eşlik edecek sol tarafınızda fırtına deresi üstünde rafting yapanları görebilirsiniz.

Çamlihemşin yolunda Zipline yapmak için mola veriyoruz. Adrenalin tutkunları burada 15 TL karşılında Zipline yapabilirler. Şenyuva Köyüne ulaştıktan sonra Sevdaluk dizisinin çekildiği muhteşem tarihi taş köprülere ulaşıyoruz orada fotoğraf molası veriyoruz.

Sonrasında Zirve noktasına ulaşıyoruz. Öncelikle Pokut geliyoruz ve o muazzam doğası bizi karşılıyor bulutların üstünde olduğunu hissediyorsunuz.

Bu arada Serbest zaman geçirdikten sonra Sal yaylasına doğru ormanın içinde yürüyoruz yaklaşık olarak 15 dakikalık bir yürüyüş doğa yürüyüşü yapıyoruz.

Yürüş yapmak istemeyen misafirlerimizi aracımızla Sal yaylasına ulaştırıyoruz, Bol Bol Fotoğraf çektirebilirsiniz , çimlere uzanabilir gök yüzünün tadını çıkabilirsiniz.

Keyifli bir turun ardından Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. 19:00-19:30 gibi Rize Merkez’de oluyoruz .Bizimle beraber olduğunuz için çok teşekkür ediyoruz bir başka turumuzda görüşmek üzere.

Pokut Sal Yaylası Turumuz Hakkında

-Tur araçlarımız 19+1 ya da 16+1 olan lüks araçlarla yapılmaktadır
-Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır.
-Araç yerleşme planında ön taraf cam kenarı , kolıdor koltuk garantisi verilmez
-Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Köy Pazarı Çağla Aktürk Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting Günübirlik Rize Turları Rize Günübirlik Turlar