Hikmet Karaman: Rövanş Maçı En İyi Şekilde Değerlendirilecek

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçında deplasmanda Kasımpaşa’ya 2-0 mağlup olarak yarı final şansını zora sokan Çaykur Rizespor’da Teknik Direktör Hikmet Karaman, “Önümüzde bir maç daha var bunu en iyi şekilde değerlendireceğiz” dedi. Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçında Kasımpaşa sahasında karşılaştığı Çaykur Rizespor’u 2-0 mağlup etti.

Kasımpaşa elde ettiği bu sonuçla yarı final turu için avantajlı taraf olmuş oldu. Karşılaşma sonrası Kasımpaşa Teknik Direktörü Kemal Özdeş “Önemli bir ikinci maç için avantaj yakaladık ” derken, Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, “Önümüzde bir maç daha var bunu en iyi şekilde değerlendireceğiz” dedi.

KARAMAN: ÖNÜMÜZDEKİ MAÇI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRECEĞİZ”

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman karşılaşma sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Karşılaşmada çok net gol pozisyonlarını değerlendiremediklerini aktaran Hikmet Karaman, “Maçın genelinde çok net gol şanslarımız var. Bunları yapamadık. 1-0 iken büyük bir baskı vardı. 1-1 olması gerekirken 2-0 oldu. 1-0 iken topu kaleci elinden kaçırdı.

Boş kaleye atacağımız golü atamadık. Bir maç daha var onu da en iyi şekilde değerlendireceğiz. Beşiktaş maçına odaklanmış durumdayız. Hayati önem taşıyan bir karşılaşma olacak” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir