Opencart Nasıl Kullanılır? Opencart Kullanımı Hakkında Bligiler

Opencart Nasıl Kullanılır?

İnternet üzerine işini taşıyan birçok işletme bulunmakta ve her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaktadırlar. Peki sizin de kendinize ait bir işletmeniz mi bulunuyor?

O zaman siz de bir e-ticaret sitesine sahip olabilir ve ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaştırabilir, kar elde edebilirsiniz. Bunun için kullanılabilecek en iyi yazılımlardan biri Opencart’tır.

Opencart açık kaynak kodlu bir e-ticaret yazılımıdır ve herhangi bir kodlama, yazılım bilgisi gerektirmemektedir. Kontrol paneli birçok dil desteğini barındırmaktadır.

Kolayca Türkçe olarak kullanabilir ve istediğiniz gibi sitenizi özelleştirebilirsiniz. Ürünlerinizi basit bir şekilde satışa sunabilir ve ödemeleri yine site üzerinde bulunan entegreler ile alabilirsiniz.

Peki Opencart nasıl kullanılır ve hangi detaylara sahiptir? Bu konuda bilgi almak için yazının devamını inceleyebilirsiniz.

Opencart Kullanımı

E-ticaret siteniz olsun ve ürünlerimi satayım istiyorsanız kesinlikle Opencart kullanabilirsiniz. Dünya genelinde birçok e-ticaret sitesi bu açık kaynak kodlu yazılımı kullanmaktadır. MySQL veri tabanına sahip ve Php yazım diliyle yazılmıştır.

Bu da onun ne derece başarılı olduğunu göstermektedir. Sadece bir kere tasarlanmış ve destek çekilmiş değildir. Sürekli olarak gönüllü yazılımcılar tarafından geliştirilmektedir.

Buraya ürün eklemesi ve onları satmak kolaydır. Hatta birçok farklı dil desteği de bulunmaktadır. İstediğiniz her dilde çeviri yaptırabilir ve ürünlerinizi birçok ülkeye satışa sunabilirsiniz. Profesyonel destek alabileceğiniz bazı forum ve destek siteleri de bulunmaktadır.

Opencart İle Tüm Dünyaya Ulaşın

Kontrol panelinin kolay kullanım sunması ve özelleştirilmiş e-ticaret sitelerine olanak tanıması en beğenilen özellikleri arasında. Ayrıca bu yazılım son derece kolay kuruluma sahiptir. Ödeme modülleri de başarılı ve kolay bir şekilde siteye eklenebilir.

Birçok bankanın sanal posu ile uyumludur ve istendiği an kullanıma hazırdır. Hatta farklı ödeme yöntemlerine de açıktır. Ekleyeceğiniz her ürün için ayrı görseller ekleyebilir ve onları daha cazip bir hale getirebilirsiniz.

Her ürünün kısa açıklamalarını yapabilir ve ürün detayında daha uzun yazılarla onları tanıtabilirsiniz. Arena ve Penta gibi tedarik sistemleri de kullanılabilir. Tema konusunda da herhangi bir problem yaşatmamaktadır. Temaların kurulumu da kolaydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting