Özel Yat Kiralama Türleri Nelerdir? Gulet Yat Kiralama

Tüm hedeflerin size aşağıdaki seçenekleri sunmayabileceğini belirtmek gerekir. Ancak, genel olarak, kiralayabileceğiniz iki tür hizmet vardır. İşte herhangi bir tatil yerinde tercih edebileceğiniz türler.

Tatiliniz boyunca kiralayabileceğiniz özel yat kiralama türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu makale tam size göre.

Herşey Dahil Özel Yat Kiralama

Genel olarak, kiralayacağınız özel yat kiralamalarının çoğuna standart boy yatlar sunulacak. Bunlar 46 ila 65 feet arasındaki genel aralıklardır. Yine genel olarak, bu yatların kapasitesi 6 ile 10 arasındadır.

Mürettebat bu kategoriye dahil edilmeyecektir. Günlük olarak kiralayabileceğiniz gibi, haftalık ve aylık olarak da kiralayabilirsiniz. Her şey dahil hizmetlere her türlü ücret, yakıt ve içecek dahildir. Yolculuğunuz sırasında yemek yemek istiyorsanız, yemeğinizi yatta hazır hale getirmek için önceden belirtmeniz gerekir.

Plus-Expense Özel Yat Kiralama

Bu, tercih edebileceğiniz başka bir özel yat kiralama. Genel olarak, hizmeti daha uzun süre kiraladığınızda daha maliyetli bir seçenektir.

Bunun nedeni, konukların hizmetlerinin sonunda seyahatleri sırasında aldıkları her türlü hizmeti ödemek zorunda olmalarıdır. Hizmeti bir veya iki gün boyunca kiralayacaksanız, her şey dahil türü sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting