Rizespor’un Tek Hedefi Devre Arasına İyi Bir Sonuçla Girebilmek

Süper lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’un Teknik Direktörü İsmail Kartal (fotoğrafta), basın toplantısı düzenleyerek gazetecilerin sorularını yanıtladı. ( Fikret Delal – Anadolu Ajansı )

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’un teknik direktörü İsmail Kartal, kazandıkları ve kaybettikleri maçlarda takımın gereken mücadeleyi ortaya koyduğunu, savaşabildiklerini söyledi. Kartal, Derepazarı ilçesinde bir restoronda düzenlediği basın toplantısında, ligde son hafta Antalyaspor maçını kazanıp, rahat bir nefes aldıklarını belirtti.

Sıralamadaki yerlerinin, orta sıralarda olduğunu ifade eden Kartal, “Çaykur Rizespor olarak çok da kötü değil, çok da abartılacak iyi bir durumda değiliz ama iyi sayılacak bir durumdayız.” dedi. Kartal, önlerinde altı maç daha olduğunu anımsatarak, “Bu altı maçtan devre arasına kadar iyi sonuçlar almak istiyoruz.

Ben geldiğimden beri hep söylüyorum; biz iyi bir ekip olmalıyız yönetimi, teknik heyeti, futbolcusu, taraftarı ve medyasıyla. Herkesin kendine göre hataları, eksikleri ve sorunları vardır. Bizim de eksiklerimiz, sorunlarımız var. Uğraşıyoruz.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting