Tom Cruise’a Corona virüs şoku venedik’te film çekimi durduruldu

Birçok futbol maçının yanı sıra moda ve sanat etkinliklerinin hatta ünlü Venedik Karnavalı‘nın bile iptal edildiği İtalya’da şu ana kadar 7 kişi hastalık yüzünden hayatını yitirdi. Bu önlemler kapsamında Tom Cruise da 1 Mart’a kadar çekimlerin kaderinin ne olacağını otelinde bekleyecek.

57 yaşındaki Tom Cruise, önemli rollerinden birini üstlendiği Mission Impossible (Görevimiz Tehlike) serisinin yedinci halkasının çekimleri için 20 Şubat’ta Venedik’e ulaştı.

Fakat o sırada ülkede her geçen gün artan corona virüs vakaları nedeniyle filmin çekimleri belirsiz bir tarihe kadar ertelendi. Tom Cruise ve ekibi de Venedik’te konakladıkları otelden dışarı çıkamaz oldu.

Tüm dünyayı tehdit eden corona virüs salgını sanat dünyasının ünlülerini de etkiliyor. Virüsün Avrupa’da en çok görüldüğü ülke olan İtalya’daki Milano Moda Haftası’nın birçok defilesi virüs yüzünden iptal edilirken, film çekimi için ülkede bulunan Tom Cruise ve ekibi de salgının etkilerinden nasibini aldı. Durdurulan çekimlerin kaderi 1 Mart’ta kesin olarak belli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting