Vatanım Sensin 18. Bölüm Özeti Tek Parça 09.03.2017

Cevdet, Eşref’i infaz etmesinden sonra generallik rütbesiyle ödüllendirilir. Tam da bu esnada, İzmir’e gizli emelleri olan bir İngiliz ajanının geleceği haberi alınır. Yüzbaşı Yakup ile ajanın kimliğini ve gayelerini deşifre etmeye çalışan Cevdet, çok dar bir vakitte büyük bir kumpası önlemek zorundadır.,

Eşref’in sağ olduğunu öğrenen Azize, sevinçlidir. Kadın direnişçileri örgütleme vazifesini seve seve üstlenir. Yeni duruma göre mevzilenip Cevdet’ten kurtulmaya çalışan Tevfik’in ise, fırsat ayağına gelir. Hem Eşref’in hem de İngiliz ajanı Charles’ı Tevfik’le ilgili tasavvurları vardır. Hilal’i sıkı takibe alan Yıldız, Leon’dan vazgeçmez. Ali Kemal ise, vatan haini bildiği babasına dersini vermek ister.

DİZİDE OKAN YALABIK SÜRPRİZİ

Okan Yalabık, başrollerinde Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in rol aldığı Vatanım Sensin’de İtilaf Devletleri’nin İzmir’e yolladığı casus rolüyle izleyici karşısına çıkacak. Ünlü oyuncununkarakterinin adı ise William Charles Hamilton olacak.

İzmir’e gelen William Charles, babası General Richard Hamilton’ı Mustafa Kemal Paşa’nın düşmanı bozguna uğrattığı Conkbayırı’nda, babasını kaybetmiştir. Mustafa Kemal Paşa’yı tanımadığını söyleyen ve onunla tanışabilmek için gün sayan Hamilton, gelir gelmez Tevfik ile işbirliğine kalkışacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting