Yeni Ödeme Sistemi Pay Yakında Türkiye’de

Güney Koreli teknoloji şirketinin hazırlığını yaptığı Samsung Pay uygulaması sayesinde online ticaret yapabileceksiniz.Bununla beraber teknoloji devi Samsung’un yeni ödeme sistemi Pay Mini’den yararlanmak için Android 5 Lolipop ve üzeri bir sürümde olması gerekiyor.Bunun yanında akıllı telefonunuzun ekran çözünürlüğünün ise minumum olara 1280 x 720 piksel olması gerekiyor. Ayrıca buna ek olarak Pay Mini ile Samsung Pay üyeliğine sahip olan yaşam tarzı uygulamalarını da hızlı bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Samsung ile ortak bir şekilde çalışan yerel çevirimii hizmetler ile iletişim kurulabilecek bir Shopping adında özelliğin de uygulamaya eklenmesi bekleniyor. Bununla birlikte Samsung’un mobil ödeme sistemiyle ilgili farklı bilgiler de bulunuyor.

Bununla birlikte ortaya çıkan rapora göre American Express, Samsung Pay’ın başlatma ortağı olacak olup ayrıca kredi kart endüstrisinde büyük devler ile çalışacak. MasterCard ve Visa ile işbirliği yapılması beklentiler arasında. Android 7’ye cihazlarını güncelleyen kullanıcılar Samsung Pay uygulamasını açtıklarında karşılarında “Ödemelerin geleceği çok yakında!” diyen bi pencere ile karşılaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rize Günübirlik Turlar Ucuz Hosting Rize Günübirlik Turlar